قانون جذب قدرتمند ترین قانون کائنات است . این قانون با شکوه , بر کل انرژی حاکم است و انرژی های مشابه را جذب می کند اینیشتن ثابت کرده است که هر چیزی در کائنات از انرژی است ما هم از انرژی هستیم و هر کدام از ما مردم در فرکانسی در حال ارتعاش هستیم .

افکار احساسات و و باورهای ماست که ارتعاش و فرکانس انرژی مان را تعیین می کند. پس احساسات نقش بسزایی در جذب و ورود افکار مثبت و نعمتهای الهی در زندگی بشر بازی می کند. و در این میان شکرگزاری یکی از قدرتمندترین احساساتی است که تو می توانی با بکار بردن آن تمام آنچه که می خواهی با وفور محض وارد زندگی ات کنی.

تو هر کس و هر جا که باشی و شکر گذاری به هر شکلی که باشد , می تواند تمام منفی گرایی ها را در زندگیت از ین ببرد . زمانی که حواس خود را متوجه شکر گذاری کنی , درباره ی شکرگزاری فکر می کنی , آن را به زبان بیاوری و آن را احساسش می کنی , در واقع فرکانس انرژیث خود را به یکی از بالاترین و قوی ترین فرکانسهای موجود , تبدیل می کنی .

شکرگزاریانرژی مشابه خود را جذب می کند. بنابراین وقتی تو شاکر درگاه خداوند باشی, یعنی مقتدرانه انرژی هایی مشابه را که بابت دیگر موارد شکرگزاری احساس کرده ای , به سوی خود جذب می کنی. به عبارت دیگر تو انرژی مردم , شرایط و وقایعی را که مثبت هستند و موجب آوردن همه موارد خوب به زندگی ات می شود , تحت نفوذ خود در می آوری.   اگر تو بابت نعمتهایی که داری بنده ای نا شکر باشی , امکان ندارد چیزهای خوب بیشتری را وارد زندگی ات کنی. چرا؟ چون در بحبوحه ی احساس ناشکری , افکار و احساساتی را از خودت ساطع می کنی که آنها هم به نوبه خود موارد بیشتری را که از بابت آنها نا سپاس هستی , جذب می کنند.  خواه احساس حسادت , غبطه, عدم رضایت یا احساس " کافی نبودن " باشد, این احساسات نمی توانند آنچه را می خواهی به تو بدهند. آنها مانع ورود خیر و برکت به زندگی ات می شوند . تمام موارد منفی موجود در زندگی ما , صرفا حاصل پشت کردن به تمام نعمتهایی است که داریم تصور کن که کائنات ( که خیر و برکت محض ) مانند خورشید است. خورشید مدام می تابد و به صورت جریانی بی پایان انرژی حیات را ساطع می کند. وقتی تو روی خود را به سمت خورشید می کنی تاثیر آن را احساس می کنی , اما اگر روی خود را بر گردانی , تاثیرات حیات بخش آن را دریافت نمی کنی. کائنات هم دقیقا عین خورشید عمل می کند. همیشه هست, در دسترس است و تمام نعمتهایش را به سوی تو می فرستد. وقتی تو بر افکار و احساسات شکرگزاری  تمرکز کنی , در واقع رو به سمتی کزده ای که تمام نعمتها همیشه وجود دارند و به تو داده شده اند. در غیر این صورت وقتی که تو شکایت , سرزنش و انتقاد کنی, غبطه بخوری حسادت کنی, یا هر نوع احساس منفی دیگر داشته باشی, در واقع به تمام نعمتهای الهی پشت کرده ای . حال حتما می پرسید: پس چه باید کرد؟

راز شکرگزاری یکی از قدرتمندترین ابزاری است که تو برای تحول زندگی ات به سوی لذت و شادی محض از آن استفاده خواهی کرد.    

وقتی تو هر روز فقط دقیقه ای خالصانه بر شکرگزاری تمرکز کنی , و راجع به نعمتهایی که بابت آنها شکرگزاری , یادداشت برداری , از فهرست بی پایان افکاری که باز هم قابل شکرگزاری هستند مات و مبهوت می شوی. تو فقط شروع کن سپس قانون جذب این افکار شکرگزارانه را دریافت می کند و نعمتهای مشابه بیشتری از آن را به تو می دهد.  برای تحول زندگی ات , تو باید اول راهی را پیدا کنی که بابت نعمات کنونی ات شکرگزار باشی. در این صورت فرکانس خود را به سوی یکی از قویترین فرکانسهای موجود می فرستی و سپس تمام نعمات الهی به سوی تو سرازیر می شود.

وقتی تو بابت هر آنچه که دلت می خواهد وارد زندگی ات شود و قبل از اینکه به راستی ظاهر شوند خدا را شاکر باشی( ارتباط عالی , شغل رویایی , سلامتی , ثروت و ...) در واقع فرکانسی را مبنی بر اینکه از قبل این چیزها زا داشته ای , به کائنات می فرستی. قانون جذب متوجه نمی شود که تو صرفأ چیزی را تصور می کنی یا واقعی است. بنابراین همین حالا با شکرگزاری از صمیم قلب حتما همان چیزها را به سمت خودت جذب می کنی . این قانونی تغییرناپذیر است و اگراز طریق صحیح انجام شود , رد خور ندارد.  هر آنچه می خواهی  آهسته ولی محکم قاطعانه بگو و آن را در عمیقا در قلب خود احساس کن

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 آذر 1388    | توسط: همتا تنها    |    |
نظرات()